Dlaczego my? - pizzeria Kuźniki

Pizza Smolec
Pizza Smolec

Jedzenie w Barizonie to gorące emocje

Początek tej opowieści wyznaczają emocje - nieskrywana pasja, miłość do gotowania i dzielenia się z ludźmi efektami pracy; chęć zarażania kulinarną ciekawością; zaangażowanie, które wynika przede wszystkim z ogromnej fascynacji smakiem oraz pragnienie wywoływania zachwytu specjałami, które wychodzą z naszej kuchni. Bo prawdziwa kuchnia to miejsce, w którym widać i czuć miłość - miłość do ludzi i do jedzenia.

Najwyższa jakość składników

Podczas gotowania dozwolone są wszelkie improwizacje. Ale my eksperymentujemy tylko poprawiając smak. Trzymamy niesłabnący poziom – jeśli rozsmakujesz się w naszym menu raz, możesz wracać z pewnością, że kolejne wizyty Cię nie rozczarują. Dopracowane receptury uwzględniają dobór absolutnie najlepszych produktów. Wybieramy wyłącznie to, co sprawdzone i najwyższej jakości. Starannie selekcjonujemy przyprawy i mieszamy je, uzyskując zupełnie nowe kompozycje. Nic w naszej kuchni nie jest dziełem przypadku.

Dla każdego coś dobrego - pizzeria Kuźniki

Nasza specjalność to chrupiąca pizza na cienkim cieście - taka, jakiej nie powstydziliby się Włosi w najlepszej restauracji w Rzymie. Według wielu naszych klientów pizza, którą przygotowujemy jest najlepszą pizzą na Nowym Dworze. Zjesz u nas także wspaniałe amerykańskie burgery. Wszystkie przygotowujemy od podstaw na miejscu, wybieramy najlepszą wołowinę i sami ją mielimy. Grilluje ją własnoręcznie szef kuchni. Komponujemy sosy i dodatki, upewniając się, że każdy burger to kulinarne dzieło sztuki. Serwujemy także dania z grilla – możesz wybrać coś z bogatej oferty aromatycznych mięs, ryb lub warzyw. Ale i tradycjonalistów, rozkochanych w kuchni polskiej, stawiamy przed nie lada wyborem – pracuje z nami kucharz, którego specjalnością są dania rodzime – najesz się więc do syta, wybierając pośród tradycyjnych pierogów, pachnących zup i domowych obiadów.

Prawdziwa cnota krytyk się nie boi

Poddajemy się Waszej ocenie z pełną odwagą. Pracujemy z zaangażowaniem nad każdym z oferowanych dań i zanim opuści ono naszą kuchnię, upewniamy się, że jest dopracowane i starannie dopieszczone. Sprawdzamy opinie, analizujemy je i staramy się dla Was być coraz lepsi. Jeśli czegoś Ci u nas zabrakło, podziel się uwagami – z przyjemnością Cię wysłuchamy.

Pizza Smolec
Pizza Smolec

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania wypełnij formularz poniżej

Please publish modules in offcanvas position.